Halı Yıkama

izmir-hali-yikama

İzmir Halı Yıkama Rulo Haline Getirilmiş Halılarınızı Ev Ve Ticari Işletmelerinize Kadar Gelerek Kapıdan Teslim Alan Firmamız, Sunduğu İzmir Halı Yıkama Hizmetleri Ile Kapsamlı Temizlik Işlemleri Ile Uğraşmadan Ve Güvenilir Bir Biçimde Tüm Halılarınızın Tertemiz Hale Gelmesini Sağlıyor. İzmir Halı Yıkama Hizmetlerimizi Tercih Ederek, Temizlemek Için Saatlerce Zaman Ve Yoğun Bir Efor Harcanmasına Karşın Istenen Sonucun Asla Alınamadığı Halılarınızı Zahmetsizce Temizletebilirsiniz. Kapıdan Rulo Şeklinde Teslim Edilen Halılarınızın Tesislerimizde Uzman Personeller Tarafından Büyük Bir Titizlikle Ve Özel Sanayi Tipi Makineler Yardımı Ile Temizlenme, Temizlik Sonrasında Yine Özel Kurutma Cihazlarıyla Hızla Kurutularak Sizlere Tertemiz Bir Biçimde Teslim Edilmektedir. Temizlenen Halılarınız Teslim Ettiğiniz Şekilde Rulo Yapılmış Olarak Kapınıza Kadar Getirilmekte, Bu Şekilde Hiçbir Zahmete Katlanmaz Ve Sonucunda Da Istenen Temiz Halılara Kavuşamamanın Hayal Kırıklığını Yaşamak Zorunda Kalmazsınız.

İzmir Halı Yıkama

Duvardan Duvara Kaplama Halıların Sökülerek Kapıdan Teslimi Mümkün Olmadığı Için Firmamız Yerinde Halı Yıkama Hizmeti De Sunmaktadır. Bu Sayede Ev Ve Her Ölçekten Ticari Işletmenin Temizlik Ihtiyacına Etkin Çözümler Getirilmekte, Halılar Hijyenik Kullanım Vaat Eden Temiz Yüzeylere Dönüşmektedir. Kullandığı Sanayi Tipi Makineler Konusunda Uzman Olan Ve Uzun Zamandır Halı Temizliği Konusunda Çalışarak Deneyim Kazanan Personellerimiz, Yerinde Halı Yıkama Işlemlerini Büyük Bir Dikkat Ile Yürütmektedir. Halıların Yüzeyindeki Tüm Kira, Toz Ve Lekeler Sunduğumuz Temizlik Hizmetleri Ile Yerinde Temizlendiği Gibi, Halının Dip Kısımları Da Tıpkı Yüzeydeki Gibi Tertemiz Olmaktadır.

Yüksek Devirle Çalışan Ve Bu Sayede Çok Fazla Emiş Gücüne Sahip Olan Sanayi Tipi Vakum Makinelerden Yardım Alarak Gerçekleştirilen Halı Yıkama Işlemleri, Yerinde Ya Da Özel Yıkama Tesislerimizde Olsun Fark Etmeden, Halıların Dip Kısımlarındaki Pislik, Akar Ve Mikropların Da Temizlenmesini Sağlamaktadır. Halılar Yıkandıktan Sonra Kurutma Makineler Hassas Halıların Dahi Ipliklerine Zarar Vermeden Nemi Halıdan Hızlı Bir Biçimde Uzaklaştırmakta, Bu Sayede Küflenme Ve Koku Gibi Sorunlar Ortadan Kalkmaktadır. Firmamızın Sunduğu Yerinde Halı Yıkama Işlemlerinden Birkaç Saat Sonra Zemin Alanı Kullanılabilmektedir. Zahmetsiz Bir Çözüm Olan Halı Yıkama Hizmetlerimiz Aynı Zamanda Oldukça Ekonomiktir.

İzmir Halı Yıkama Firmamız Kendi Sektöründe Halı, Koltuk, Yatak, Yorgan Ve Yerinde Halı Yıkama Işlemlerini Garantili Ve Hijyenik Yıkama Yapmaktadır.

Bizlere

+90 232 253 83 53 Numaralı Telefondan Ulaşabilirsiniz.